Strona główna kwatery prywatne Villa BALTICA – wysoki standard 50 metrów od morza

Villa BALTICA – wysoki standard 50 metrów od morza

Wyjątkowe położenie zaledwie 50 metrów od plaży oraz przestronne wnętrza o wysokim standardzie to tylko niektóre z atutów Villi Baltica

6979
Rowy - Villa Baltica
Rowy - Villa Baltica

To na co najczęściej skarżą się turyści spędzający wakacje z dziećmi to małe, a czasami wręcz mikroskopijne pokoje gdzie trudno pomieścić dwie osoby, nie mówiąc już o dzieciach.

W rodzinnej Villi Baltica postawiono przede wszystkim na komfort. Przyjeżdżając tu będziecie zaskoczeni jak wiele miejsca przygotowana pod wypoczynek Gości.

50 metrów od morza

Rowy - Villa Baltica z lotu ptaka
Rowy – Villa Baltica z lotu ptaka

Jednym z wielu atutów Villi Baltica jest jej położenie. Obiekt usytuowany jest w zachodniej części Rowów zaledwie 50 metrów od plaży! Nad morze przejść można prywatną ścieżką należącą do obiektu.

Pokoje i apartamenty

Rowy - Villa Baltica - pokoje gościnne
Rowy – Villa Baltica – pokoje gościnne

Na brak miejsca nie powinny narzekać rodziny zarówno wypoczywające w apartamentach jak i w pokojach. Pokoje są naprawdę ogromne! Do dyspozycji są pokoje 2 i 4 osobowe oraz 4-6 osobowe, dwupokojowe apartamenty. Jest też apartament przystosowany do osób niepełnosprawnych.

Każdy pokój i apartament posiada balkon lub taras. Rodzice mogą przygotowywać posiłki w dużej kuchni połączonej z jadalnią.

Atrakcje dla dzieci

Rowy - Villa Baltica - plac zabaw
Rowy – Villa Baltica – plac zabaw

Dzieci mogą korzystać z placu zabaw (piaskownica, huśtawki, zabawki) ale to co jest największą atrakcją to własna wydma, pełna morskiego piasku na której bawić się mogą nie tylko najmłodsze dzieci ale i ich rodzice.

Dodatkowe udogodnienia

Rowy - Villa Baltica
Rowy – Villa Baltica

Na terenie obiektu działa bezprzewodowy internet. Rodzice mogą korzystać ze wszystkich dodatkowych akcesoriów (łóżeczka dla dzieci, wanienki, gry planszowe dla dzieci i dorosłych)

Jest też specjalna strefa z pralką i niezbędnymi sprzętami do prasowania.

Kontakt:
Villa BALTICA
ul. Wydmowa 3
76-212 Rowy
kom. +48 609 522 512, 605 403 584
www: www.villabaltica.info

  ZAPYTAJ O NOCLEG

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Termin

  Treść wiadomości

  Jeśli szukają Państwo jeszcze więcej przestrzeni, dodatkowo o standardzie 5 gwiazdkowego hotelu mogą Państwo skorzystać z oferty bliźniaczego obiektu Villi Baltica-Elua położonego tuż obok

  www: www.baltica-elua.pl